Nauji butai Vilniuje: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Kiekvienais metais Vilniuje pasirašoma daugiausiai nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo sandorių. Daugiausiai naujakurių būstų ieško čia. Nauji butai Vilniuje yra ne tik puikus pasirinkimas būstui, bet ir nebloga investicija, atnešanti pasyvias pajamas. Visgi, kaip išsirinkti tokį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius?

Nuo ko pradėti paiešką?

Jeigu ieškote buto, pirmiausia reikėtų išsigryninti, koks jis turėtų būti. Turbūt esate numatę, kokio dydžio bute norėtumėte gyventi, kokiame rajone jis turėtų būti ir svarbiausia, kiek kainuoti. Atsirinkus šiuos svarbiausius kriterijus, paieška bus daug lengvesnė. Tad pirmiausia reikėtų pradėti nuo paieškos skelbimų portaluose, kur rasite didelį parduodamų butų pasirinkimą.

Tiesa, tai užtrunka nemažai laiko. Buto paieška pirkimui iš tiesų yra daug laiko reikalaujantis procesas, nes reikia nuolat tikrinti skelbimus, stebėti, ar nesikeičia kainos, analizuoti naujus pasiūlymus. Todėl jeigu neturite tam laiko, galite pirkti NT brokerio paslaugą ir perduoti tuos rūpesčius specialistui. Jis pagal Jūsų svarbiausius kriterijus padės daug greičiau susirasti būstą. Brokeriai dažniausiai stebi situaciją ne tik skelbimų portaluose, bet ir anksčiau sužino apie dar neskelbiamus, bet vykdomus pardavimus.

Kokie nauji butai gali būti?

Nauji butai Vilniuje yra labai įvairūs ir modernūs. Gyventi naujos statybos bute bus patogu ir saugu. Pavyzdžiui, naujos statybos daugiabučių kvartalai dažniausiai kuriami taip, kad jų teritorija būtų atskirta, o įvažiavimas būtų tik su leidimais. Daugiabučių laiptinėse įrengti įėjimai su magnetiniais raktais. Taip pat nauji butai gali būti įvairaus, nestandartinio išplanavimo, su erdviomis patalpomis ir didelėmis terasomis. Ir tai tik keli privalumai, dėl kurių verta įsigyti naujos statybos butą.

Vilniuje butai – ne tik pirkimui

Pastebima tendencija, jog nauji butai Vilniuje vilioja ne tik gyventojus, kurie ieško naujos gyvenimo vietos, bet ir tuos, kurie ieško, kaip tinkamai investuoti savo pajamas. Nekilnojamasis turtas yra puikus variantas. Pastaruosius metus Vilniuje butai tik brangsta. Be to, čia visuomet yra didžiulė paklausa ne tik perkančių. Tad radus tinkamą variantą, atitinkantį Jūsų biudžetą, butas gali tapti puikia investicija vėlesniam pardavimui.

Taip pat nemažai atvejų, kai tokiu būdu žmonės investuoja pinigus, kad turėtų pasyvias pajamas. Išnuomojus butą didmiestyje, kiekvieną mėnesį turėsite pajamų iš buto nuomos. Tai tikrai neblogas sprendimas, jeigu ieškote, kaip įdarbinti savo santaupas.