Prabangių automobilių nuoma vestuvėms: su klasika, humoru ar šiuolaikine prabanga?

automobiliai

Kaip sakoma, ruduo – vestuvių metas, nors statistiškai daugiausia santuokų ir užregistruojama vasarą. Tačiau tuoktis rudenį – labai logiška ir netgi ekonomiška, nes daugelis paslaugų, ypač spalio-lapkričio mėnesiais – pigesnės negu vasaros įkarštyje, be to, patikusio restorano vestuvėms nebūtina užsisakyti prieš du metus, fotografo ar renginio vedėjo – iki didžiosios datos likus metams ir t. t. Analogiškai ir su prabangių automobilių nuoma – jei per šventę nusprendėte važinėtis nuomotais dailiais automobiliais, rudenį piniginės suplonės mažiau, o paslaugos teikėjai bus pasiruošę išpildyti visus jūsų norus ir lūkesčius. Na o kokį automobilį rinktis?

Klasikiniai limuzinai

Apie dešimtmetį Lietuvoje populiariausias vestuvinis transportas buvo keliolika šventės dalyvių talpinantys limuzinai. Limuzinai turi ir privalumų, ir trūkumų. Tie, kuriems teko šventei nuomotis limuziną, kaip didžiausią privalumą ir pabrėžė tai, kad pagrindiniai šventės dalyviai būna vienoje vietoje, taigi išsprendžiamas transporto klausimas, kiek sutaupoma, nereikia sukti galvos, kas, su kuo ir kaip važinės. Vienas didžiausių limuzinų trūkumų – į juos, ypač pasipuošusioms proginėmis pūstomis suknelėmis damoms sunku įlipti. Limuzinus šiuo metu daugiau renkasi abiturientai, mergvakarių, bernvakarių dalyvės ir dalyviai.

Nesenstanti klasika

Vis populiariau į vestuves atvykti senoviškais automobiliais –mėgstami amerikietiškieji „Cadillac“, „Lincoln“ ir kt. Auto nuoma Kaune gali pasiūlyti kelis įspūdingo grožio senovinius automobilius, kurie nepaliks abejingų. Tuo tarpu gerą humoro jausmą turintys, šmaikštūs jaunieji renkasi senoviškus rusiškus automobilius „Volga“, „Žiguliai“ ar „Moskvič“. Klasikiniai rusiški automobiliai daugeliui sukelia sentimentus, dovanoja gerą nuotaiką ir tampa fotosesijos dalimi.

Šiuolaikinė prabanga

Visgi bene didžiausia dalis jaunųjų, kurie nusprendžia, kad važinėsis nuomotu transportu, renkasi šiuolaikinius prabangius automobilius. Auto nuoma Kaune, galinti pasiūlyti bent kelis vienodus prabangius automobilius, klesti, nes būtent toks transportas labiausiai domina jaunuosius ir jų pulką. Ypač populiarios markės – tai „Mercedes“, „BMW“ ir „Audi“. Visi minėtieji automobiliai – vokiečių gamintojų, taigi tai tik dar kartą įrodo vokiečių meistrystę automobilių gamybos srityje.

P.S. Kad prabangių automobilių nuoma dovanotų tik nepamirštamus įspūdžius, jauniesiems verčiau patariama ne sėsti už vairo patiems, o nusisamdyti vairuotoją.